Ochrona prywatności

2009-06-16 11:15
liczba wyświetleń: 28176 razy

Poszanowanie prywatności Użytkowników portalu allarte.pl  jest dla nas ważne, dlatego  przedstawiamy ogólne zasady postępowania portalu w zakresie prywatności i ochrony danych osobowych.

Musisz wiedzieć, że jeżeli przeglądasz, albo korzystasz z usług allarte.pl jednocześnie akceptujesz zasady zawarte w poniższej Polityce Prywatności. Jeżeli nie zgadzasz się  powinienieś niezwłocznie opuścić tę stronę.

Część z oferowanych usług portalu allarte.pl wymaga rejestracji. Dane osobowe wprowadzone podczas rejestracji używane są przez właściciela allarte.pl firmę Ardius wyłącznie w celach niezbędnych do wykonania oferowanej usługi, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Nie udostępniamy, ani nie sprzedajemy zdobytych informacji innym firmom, podmiotom, czy osobom fizycznym. Wpisując swoje dane w formularzach na naszej stronie allarte.pl, użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych w niezbędnym zakresie przez firmę Ardius.

Niektóre części tego serwisu mogą wymagać włączonej obsługi cookies (ciasteczek) w przeglądarce internetowej. Cookies to niewielkie ilości danych, jakie mogą zostać przesłane przez stronę internetową do przeglądarki internetowej użytkownika i zapisane w wygenerowanym do tego pliku.


Podczas przeglądania stron i korzystania z usług portalu allarte.pl  rejestrowane są podstawowe informacje, takie jak data i czas wizyty, adres IP komputera z którego nawiązywane jest połączenie, typ przeglądarki internetowej. Dane gromadzone w logach systemowych serwerów wykorzystywane są wyłącznie w celach technicznych, albo statystycznych.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do zmiany danych i informacji w wybranym przez siebie terminie, bez konieczności uprzedniego potwierdzania w/w z Użytkownikami portalu.

„Idąc” Krzysztof Mich
Recenzja | 2018-01-17 17:15
Małgorzata Południak
Złoty wawrzyn pozostanie złoty
Czytelnia | 2017-02-26 02:25
Małgorzata Południak
Raport z nie-tożsamości, Ewa Sonnenberg "Obca"
Akademia pisania | 2016-09-05 21:29
Paweł Dąbrowski
O sztuce, życiu i przyjaźni (I)
Autor allarte | 2016-09-05 21:24
Małgorzata Południak
Liryczni mężczyźni, spokój oceanu i dzika okolica
Czytelnia | 2016-09-05 21:11
Małgorzata Południak
pokaż wszystkie »
SZAFa kwartalnik literacko artystyczny
Poezja. Proza. Krytyka literacka. Recenzje. Relacje z wieczorów poetyckich. Ekfraza. Wywiady. Teatr. Fotografia. Malarstwo.
szafa.kwartalnik.eu/
Art Pub Kultura
Poezja. Kultura. Wernisaże.
www.artpubkultura.blogspot.com